Výstavy

12. mezinárodní výstava ČKK

12. mezinárodní výstava ČKK se konala 29. 9. 2018 v Toulcově dvoře. Jelikož jsem se předchozí rok výstavy nemohla zúčastnit, tento rok jsem nemeškala a rozhodla se na výstavu přihlásit své křečíky. Po důkladném výběru jsem s sebou vzala své odchovankyně, Hedviku Bigfoot, Kamélii Bigfoot a Ice Tea Bigfoot. Naše první účast skončila velkým úspěchem:
 
Ice Tea Bigfoot (77 bodů) - 1. místo v kategorii křečík džungarský standard
Hedvika Bigfoot (75,5 bodu) - 3. místo v kategorii křečík džungarský standard
Kamélie Bigfoot (91 bodů) - 1. místo v kategorii křečík džungarský pet
 
Dále mou chovatelskou stanice ještě reprezentovala samička Flavia Bigfoot (majitelka paní Irena Machačová), která skončila se 72 body na krásném 5. místě v kategorii křečík džungarský pet.
 
Celá výstava pro mě byla nezapomenutelným zážitkem, měla jsem možnost poznat spoustu milých chovatelů, ale hlavně zde byla velmi příjemná přátelská atmosféra. Díky obdivuhodné štědrosti sponzorů výstavy mám pro křečíky zásobu podestýlky a kvalitního krmiva na několik dlouhých měsíců dopředu. Chtěla bych moc poděkovat Českému křeččímu klubu za to, že takovéto akce pořádá, a spojuje tak spoustu lidí s vášní pro chov těchto zvířat.
 
Všechna mé tři odchovankyně (zleva Kamélie Bigfoot, Hedvika Bigfoot, Ice Tea Bigfoot)
 
Sponzoři byli letos velmi štědří
 
Ice Tea Bigfoot - 1. místo v kategorii křečík džungarský standard
 
Hedvika Bigfoot - 3. místo v kategorii křečík džungarský standard
Kamélie Bigfoot - 1. místo v kategorii křečík džungarský pet
 
Výstavní stůl mé chs během výstavy
 

11. mezinárodní výstava ČKK

11, mezinárodní výstava ČKK se konala 24. 9. 2017 v Toulcově dvoře. Byla to první výstava pořádaná od registrace chovatelské stanice Bigfoot do ČKK, tak jsem se původně těšila, že se přijdu jen podívat a "okouknout", jak takovéto výstavy fungují a zapřemýšlet, zda se v budoucích letech nepřihlásit s některými svými odchovanci. Když začalo přihlašování jedinců na výstavu, nakonec jsem neodolala a přihlásila své "džungarské" odchovance Calvina Kleina Bigfoot a Anakina Bigfoot do kategorie křečík džungarský standard a Buráčka Hamsters house do kategorie křeček syrský pet. Nakonec jsem byla nucena z důvodu závažných zdravotních komplikací výstavu vynechat.
 
Přesto jméno Bigfoot na výstavě nechybělo, výstavy se zúčastnil náš odchovanec Endorfin Bigfoot (majitelka slečna Eva Hřebačková), který se se svými 85 a půl body umístil na krásném 4. místě v kategorii křečík džungarský pet.