Podmínky prodeje

Odběr možný u nás na Praze 6 nebo bezplatně mohu dovézt po okolí (trasa metra). Na delší vzdálenost mohu domluvit dopravu (cena je cca 300 Kč)
Cena za jednoho křečíka je 350 Kč. Pouze v případě zbarvení agouti merle a sapphire merle je cena za jednoho křečíka 450 Kč. 
Pro vytvoření závazné rezervace je třeba zaslat zálohu (150 Kč na jednoho křečíka) na účet 2899900013/0800. Záloha slouží jako jistota pro mě, že si křečíka skutečně vyzvednete. V případě zrušení rezervace, je záloha nevratná. Naopak při vypovězení rezervace z mé strany, zálohu samozřejmě vrátím. Zbytek ceny se platí hotově při odběru křečíka.
Mláďata křečíků od nás odchází nejdříve při váze 35 gramů a stáří 4 a půl týdne.
Při zájmu o křečíka mi pište konkrétně o jakého jedince máte zájem, Vaše zkušenosti s chovem, značku nebo složení připraveného krmiva, fotografii VHODNĚ! zařízené ubikace a jiný kontakt na Vás.
PP dostává každý křečík narozený v mé chovatelské stanici (křečíky bez PP nerozmnožuji) tištěné při odběru a následně v elektronické podobě (soubor pdf).
Vyhrazuji si právo na výběr nových majitelů pro své odchovance podle mého uvážení, neuplatňuji pravidlo "kdo dřív příjde, ten dřív mele".
Křečíci jsou vhodní k dětem starším 3 let. Všechny děti by měly být poučeny, že křečík není věc, k manipulaci s křečíkem by mělo docházet pouze pod dozorem dospělé osoby. 
Křečík má přirozeně přátelskou povahu (povaha jedinců je z velké části ukotvena geneticky a agresivně založení křečíci nejsou do chovu vůbec připuštěni), proto pokud se projevuje agresivně, je to pouze jeho reakce na špatné zacházení. Křečík je živoucí bytost se svými potřebami a má právo na jejich uspokojení a správné zacházení!
Každý nový majíte musí být poučen ohledně
 
 

Rezervujte si křečíka